Stránky nářadí fiskars vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Pomocí tohoto katalogu referenčních stránek chceme potentionálním zákazníkům ukázat reference TAOX studia z oblasti webů. Pokud se Vám některé weby líbí a chtěli by jste od nás udělat stránky, neváhejte nás kontaktovat.

Zajišťujeme propagaci webu www.naradi-fiskars.eu?. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Profesionální alkohol testery

Profesionální alkohol testery

Zabýváme se obchodováním na internetu v oblastni alkohol testerů. Naši spolupracovníci se starají o prodej nejprodávanějších alkohol testerů jak pro domácí tak i profesionální využití, a jsou Vám shopni nabídnout veškeré rady a slžby v této oblasti.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Vše o antiradarech

Antiradary a laserové rušičkyTvorba eshopu na prodej antiradarů. Pro tvorbu byl využit TAOX Shop systém s unikátní grafikou a úpravami na míru. Také jsme tvořili stránky zabývající se radami a informacemi o antiradarech v ČR, ty naleznete po kliku na obrázek vlevo.

Kotoučové nože a jejich výroba

Kotoučové nože a jejich výroba

Tvorba internetových stránek ve více než 15 jazykových mutacích. Stránky tvořeny na redakščním systému TAOX, tvořili jsme unikátní grafiku a také se staráme o plnění webu.

Hry na internetu

Hry pro holky a kluky

Náš vlastní projekt spuštěn v roce 2010. Portál s online hram, na které každý pátek vložíme vybranou a kvalitní online hru. Jedná se o hry vyvíjené převážně ve flash a shockwave, takže není nutné je nijak složitě instalovat do PC a můžete si užít hraní přímo v prohlížeči.

Systém byl použit vlastní z továrny TAOXu, grafika samozřejmě také.

Agentura pro ubytování v Luhačovicích

Agentura pro ubytování v Luhačovicích

Zajišťujeme výrobu stránek pro agenturu poskytující ubytování v Luhačovivích. Staráme se o web, tvoříem vizitky a jiné tiskoviny.

Krycí plachty na bazény

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Také náš internetový obchod, na kterém nabízíme nejen krycí plachty na bazény ale i jiné. Naši spolupracovníci Vám rádi poskytnou veškeré opovědi na vaše dotazy, případně doporučí tu správnou plachtu. Samozřejmostí je i zakázková výroba.

Okna a žaluzie

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Stránky jednoho z našich větších a dobrých klientů. Staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Vruty na ploty a zahradu

Vruty Krinner do zeměNáš vlastní projekt - internetový obchod se zemními vruty, které se v budoucnu stanou nedílnou součástí všech menších staveb.

Koupelnový nábytek

Moderní sprchové kouty

Pro naše velmi dobré zákazníky tvoříme internetový obchod postaven na TAOX Shop systému, s unikátní grafikou a prvky na míru. Zákazníkovi poskytujeme základní poradenství v SEO optimalizaci.