Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


FISKARS Inspiration™

FISKARS Inspiration™Novinka pro rok 2012 od Fiskars - Inspiration™ přináší decentí barevné provedení pro různé typy pracovního zahradního nářadí a to ve fialkové - Viola a kokosově bílém - Lilie provedení.

Fiskars Inspiration™ přináší decentí barevné provedení pro různé typy pracovního zahradního nářadí a to ve fialkové - Viola a kokosově bílém - Lilie provedení.
Dalo by se také říci, že Fiskars doporučuje tyto typy pracovních nářadí pro zahrádkáře, kteří nemají k dispozici velký prostor, ale mají nadšení, které chtějí ztvárnit i přes možnost menšího zahradnického rozmachu. Ale také pro jiné drobné zahradní práce, tedy přesazování, kypření půdy, prostříhávání balkónových i venkovních květin a drobných křovin. Řada nářadí je vhodná i pro pěstování v interiéru.
Nářadí Inspiration vychází z prověřených nástrojů, které jsou synonymem pro funkčnost, ergonomičnost, vysokou kvalitu zpravování, lehkost ale součastně pevnost, a to celé je podpořeno vkusným barevným designem.

Řada Inspirace™ zahrnuje inovaci skupinu jednočepelových a dvoučepelových nůžek se systémem střihu SingleStep™, ke střihu červích nebo suchých a tvrdých větviček.

Dále zahrnuje drobné zahradní nářadí v pěti variantách pro sázení, kultivaci, přesazování pletí, nebo okopávání. Použitým materiálem pro jejich výrobu je lehký pružný ale pevný FiberComp™, díky tomu je možné nářadí i brousit.


V jednom z článků ke spuštění této nové řady se vyjádřil ředitel vývoje a výzkumu Petteri Masalin, který řekl: "Fiskars Inspirace™ bude inspirovat a povzbuzovat zahradničení. Řada nabízí rovnováhu estetického potěšení se správnými funkcemi a designem. Je tak základním vybavením pro všechny zahradníky."

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
13
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody