Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


Nůžky FISKARS na živý plot

Fiskars nůžky na úpravu a sestříhávání a úpravu živých plotů nebo stříhání keřů. Unikátní mechanické systémy nabízejí tři různé varianty, jak nejlépe využít a znásobit vykonanou sílu při střihu. Systém páky je tak schopen zvýšit tuto sílu až 3,5 krát k síle vykonané. Ve spojení s vlastností Power Tip, kdy se střižná síla plynule přenáší do špičky nástroje, se z nůžek na živý plot Fiskars stávají nepostradatelní pomocníci, kteří maximálně uleví namáhaným svalům zahradníka.

Nůžky Fiskars na živé ploty jsou vybaveny převodovým mechanismem, který je ozubený, pákový, nebo oboustranně převodový. Tak je zajištěno zvýšení střižné síly podle konstrukce samotných nůžek 2,5x až 3,5x. Pokud jsou ale nůžky otevřené je převod jedna ku jedné, jelikož při této poloze není potřeba vyvíjet žádnou sílu. Následně ale při střihu dochází ke zvětšování převodového poměru, který je maximální při samotném dostřihu. A to je celé tajemství, proč je díky Fiskars nůžkám na živé ploty stříhá snadno a bez rázů.

Držadla nůžek jsou vyrobena z lehkého, ale pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny, který je v místě uchopení pokryt dobře uchopitelnou vrstvou Softgrip™. Čepele z kvalitní oceli, zajišťují přesný střih.

DOPORUČENÍ Fiskars:  „Tužkový test“
Chcete si pořídit nůžky na živý plot a nevíte které si vybrat? Tento jednoduchý test vám pomůže při porovnávání účinnosti různých nůžek. Zkuste přestřihnout tužku pouze špičkami čepelí. Možná budete překvapeni, ale tímto testem neprojdou všechny nůžky na živé ploty.
Progresivní převod nůžek z této skupiny od Fiskars zásadně navyšuje střižnou sílu na koncích nůžek, čepelích a  tak dochází ke snižování námahy při práci.Řadit dle: Počet:
Nůžky na živý plot s pákovým převodem   Nůžky na živý plot se zubovým převodem  
Nůžky na živý plot s pákovým převodem
 
Nůžky na živý plot se zubovým převodem
 

Střižná síla až 2,5x vyšší
Pákový převodový mechanismus

 

Střižná síla až 3x vyšší
Zubový převodový mechanismus

 
968 Kč Není na skladě
 
1050 Kč Není na skladě
 
Řadit dle: Počet:

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
12
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
1
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody