Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


Dělící pilové kotouče

Součastný trh se zaměřením na různé druhy pilových kotoučů je dostatečně nasycen sortimentem tohoto druhu. Je nabízeno široké portfolium těchto produktů s různými úpravami pro usnadnění řezu a tlumení hlučnosti, či jiných podobných vlastností.

Avšak pouze naše firma je schopná vyniknou jedinečnými produkty a doslova revolucí v nabídce pilových kotoučů. Tyto naše kotouče jsou vyráběny ze slinutých karbidel, což jsou výrobky práškové metalurgie. Tvoří je jemné částice tvrdých karbidů některých kovů, jako W, Ti a Ta, které se navzájem pojí kobaltem. Podle poměru množství jednotlivých druhů karbidů a kobaltu je určena vlastnost tohoto slinutého karbidu.

Z jakých materiálů kotouče vyrábíme?

Slinuté karbidy se používají pro svou mnohem větší tvrdost než rychlořezné oceli a slitiny Co—Cr—W. Jsou schopny svou tvrdost zachovat i za vysokých teplot, vyšších než rychlořezná ocel. První průmyslově vyráběné slinuté karbidy obsahovaly jen karbid wolframu a malé množstvím kobaltu použitého jako pojidlo. Tyto slinuté karbidla byla velmi tvrdá, ale poměrně křehká, takže špatně odolávaly rázům. Vyhovovaly však celkem dobře při obrábění litiny, ale již méně při obrábění oceli.

Na slinuté karbidy pro obrábění ocelí bylo použito jako přísady též malého množství karbidů titanu a tantalu. Za použití výšeného množství karbidu titanu se docílilo dalšího zvětšení tvrdosti slinutých karbidů za zvýšených teplot. Řezné nástroje ze slinutých karbidů jsou určeny k obrábění nejrůznějších druhů materiálů, od měkkých, jako jsou mosazi a slitiny Al, až po nejtvrdší materiály, jako je bílá litina a žáropevné slitiny o velké pevnosti.

Pro obrábění velni tvrdé šedé litiny se používají slinuté karbidy skupiny H. Pro obrábění oceli se hodí slinuté karbidy skupiny S a pro jemné obrábění se používají slinutá karbidla skupiny F. Pro obrábění těžko obrobitelných materiálů, jsou určeny slinuté karbidy skupiny TJ. Slinuté karbidy skupiny H jsou velmi odolné proti opotřebení, takže se hodí k obrábění abrazivních materiálů, např. plastických hmot vyztužených skelnými vlákny apod. Jsou vhodné i k obrábění velmi tvrdých materiálů, např. bílých litin, ale i k obrábění slitin AI apod.

Výběr pilových kotoučů

Pilové kotouče je třeba vybírat co nejpřesněji dle jejich následného použití. V naší nástrojové poradně Ván poradíme jaký druh dělícího pilového kotouče je nejvhodnější pro Vaši potřebu, pomůžeme rovněž co nejpřesněji určit počet zubů, které by měl mít řezný kotouč atd. Podle Vašich přesných kritérií je třeba určit, pro jaký účel se bude Váš kotouč používat a vyrobit přesně kotouč jaký potřebujete.

Našeho technika zajímá hlavně:

  • materiál na jaký bude kotouč použit,
  • počet zubů kotouče,
  • častost využití,
  • druh povlakování a různé úpravy jako je třeba drážkování proti nadměrné hlučnosti,
  • úprava proti třepení atd.

Dalšími nutnými parametry jsou:

  • otvor uchycení na přístroj pro který je kotouč vyráběn,
  • průřez,
  • tvar a počet šroubů,
  • zubová rozteč,
  • průměr příruby a jiné.

Při vhodném zvolení všech parametrů a vlastností kotouče je Váš kotouč na míru prakticky nezničitelný. Dělící pilové kotouče je možné využít k řezání kovu, plného materiálu, trubek či profilů.Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
13
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody