Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


Zahradní nářadí FISKARS

Vážení zákazníci, vítejte v internetovém obchodě specializovaného na prodej originálního zahradního ručního nářadí finské firmy Fiskars, která se od svého založení stala synonymem tradice kvality a inovace. Fiskars je známý především pro své dokonalé sekery, různé typy nůžek a důmyslné mechanismy pracovních nářadí, které usnadňují každodenní zahradní práce mnoha zahradníkům na celém světě.

Společnost Fiskars má své začátky již v roce 1649, kdy ji založil holandský obchodník Peter Thorwöste, který v tomto roce získal povolení postavit první vysokou pec ve Finsku, v malé do té doby neznámé vesnici Fiskars.

Ve svých začátcích vyráběla tato firma hřebíky, dráty, motyky nebo kovové zesílené kola z tepaného železa. Velmi záhy po svém vzniku, přesvědčila celou Evropu o svém dokonalém zpracovávání ocelářských výrobků a její výrobky se staly vyhledávanými.

První nůžky Fiskars byly vytvořeny více než před 130 lety, pro jejich výrobu bylo použito těžké kované oceli. V součastné době se tato finská firma zabývá zejména výrobou zahradních ručních nářadí dále kancelářského i domácího nářadí. Do hlubšího celosvětového povědomí se dostal Fiskars se svým zahradním nářadím díky svým oranžovým ergonomicky tvarovaným nůžkám navrženým v roce 1967, následně celosvětově vychvalovanými sekerami, ale i díky vysoce kvalitním kuchyňským nožům.

Zahradní nářadí Fiskars k prořezávání, odvětvován nebo řezání v jakékoliv fázi zahradnického roku jsou dnes synonymem kvality výroby vyplývající z přes 360 let výrobních zkušeností a technologie 21. století. Filozofie firmy vychází z krásné zahrady, která je výsledkem předešlého plánování opírající se o zkušenosti z předchozích zahrádkářských let. A přesně tako vznikají další dokonalé zahradní nářadí, u kterého je kladen maximální důraz na lehkost, ergonomii, protože Fiskars klade důraz na maximální pohodlí pracujícího zahrádkáře.

» » Fiskars je ergonomické nářadí měnící práci v zábavu a relaxaci. « «

Toto je hlavní motto firmy Fiskars, která je přesvědčen o tom, že navržené zahradní nářadí musí usnadnit zahradní práce a zvýšit tak komfort pracujícího. Proto se Fiskars snaží vytvářet zahradní nářadí, které by působilo jako vaše prodloužená ruka pracujícího s citem pro detail. Všechny nástroje jsou pouze na ruční pohon, v případě elektrických nástrojů dochází k nepřirozenému hluku, který narušuje klid a pohodu při práci na zahrádce.

Kategorie zahradních nástrojů Fiskars

Pro větší přehlednost jsou zahradní nářadí rozdělena do několika kategorií s možností podkategorií. Teď už si jen vyberte z nástrojů, které právě pro vaši zahradu budete nejvíce potřebovat a bude vám tak maximálně vyhovovat.

Zahradní nůžky
Zahradní nůžky Fiskars jsou řazeny do vícero skupin pro stříhání silných větví, ke stříhání vysokých větvích, k jemné úpravě květin bylinek, nebo okrasných balkónovek. Zahradní nůžky ke stříhání větví, jsou určeny pro stříhání živých plotů, trávy. Nůžky využívají různé patentované mechanismy pro usnadnění práce, kdy násobí střižnou sílu, nebo ji rozdělí do několika kroků. Pro některé typy nůžek je možné zakoupit i náhradní díly, výměna je velmi jednoduchá a uvede pracovní nástroj do původního stavu, je však nutné dbát na správný výběr náhradních dílů Fiskars.

 Sekery Fiskars
Lidé po celém světě mohou již 20 let využívat sekery Fiskars, ty se dlouhodobě řadí mezi nejlépe hodnocené sekery a to jak mezi profesionály, tak i mezi zahradníky. Detailní zpracování těchto seker si takovou přízeň zajisté zaslouží. Jejich geometrie je naprosto dokonala. Správně zvolené materiály topůrka i čepele, které jsou do sebe od výroby zapuštěny.

Variabilní zahradní systém - hrábě, motyčky, košťata, kultivatory, lopatky...
Fiskars navrhl řady nářadí s důmyslným mechanismem, kdy vám stačí pouze jedna násada k dané řadě, ke které je možné si zakoupit celou řadu různým pracovních nástavců. Patří sem důmyslný systém Fiskars QuikFit, kdy na násadu, kterou je možné pořídit v různých velikostech je možné jednoduchým, ale pevným zámkem připojit nástavce různých typů kultivátorů, hrábí, košťat ale i pily, nože na spáry, odhrnovač sněhu.

Na systému zámku fungují i hrabě In-Lock, tyto nástavce s různým počtem hrabavých zubů, je možné jednoduše, ale pevně nasadit na násadu. Tyto důmyslné mechanismy výrazně šetří místo v dílně.

Drobné zahradní nářadí
Drobné zahradní nářadí Fiskars jsou různé typy kultivátoru a nářadí k úpravě půdy s dodržením ergonomických zásad. Nářadí je vyrobeno z více materiálů a je zde i možnost zakoupí si nástroje z limitované edice Inspiration, která nejpoužívanější nářadí přináší v čisté liliové barvě nebo příjemné fialce. Dále v sortimentu najdete i vytahovače plevele. Fiskars nabízí i rukavice a to jak dámské tak i pánské z kvalitní kůže a bavlny.

Zahradní pilky Fiskars
Fiskars nabízí i několik různých typů zahradních pil a pilek, ruční pilky je možné zasouvat do rukojeti pro bezpečnější přenos a možnost mít pilku na zahradě stále při sobě.

Rýče, vidle, lopaty Fiskars
Pracovní nástroje k úpravě půdy jako jsou rýče, vidle a lopaty nabízí Fiskars hned v několika možných provedeních, které se navzájem liší jak svým tvarem, tak i použitým materiálem, ze kterého jsou vyrobeny.

Zahradní ekologická sekačka Fiskars Momentum
Jedinečná vřetenová sekačka Momentum™ s dokonalou ergonomií, která zaručuje menší námahu. Držadlo i výšku sekání je možné jednoduše nastavit v několika úrovních. Patentovaná technologie zajišťuje sekání trávy namísto jejího žvýkání.


Zahradní nože
Zahradní nože Fiskars k všestrannému využití na zahrádce. Jejich vyladěná ergomonie zaručuje, že Vám přesně padnou do ruky.

Stavební řada produktů Fiskars
Díky jedinečným vlastnostem materiálu FiberComp™ bude i práce na stavbě s nářadím Fiskars méně namáhavá, tento materiál zaručuje jejich maximální lehkost, při dosahování maximálních pracovních výsledků.

Fiskars pro usnadnění zimních uklidú
Nářadí na sníh Fiskars zahrnuje růžné lopaty a shrnovače, které jsou maximálně lehké. Nabídka zahrnuje velké množství různých typů odhrnovačů sněhu s důrazem na ergonomii lidského těla, které je již při této práci dosti namáháno

Fiskars pro nářadí pro děti
Fiskars má i certifikované pracovní nářadí navržené pro děti s ohledem na maximální bezpečnost, mohou vám tak pomoci na zahrádce nebo si s ním mohou hrát na pískovišti.Řadit dle: Počet:
Hrábě univerzální   Kultivátor se 3 hroty a motyčkou QuikFit   Lopatka Viola
Hrábě univerzální
 
Kultivátor se 3 hroty a motyčkou QuikFit
 
Lopatka Viola

Počet hrotů: 12
Pracovní šířka:
41 cm
Použití:
-
k hrabání vysoké trávy
- přípravu půdy

 

Dva základní nástroje
Použití:
- kultivace
- provzdušnění půdy

 

Vyrobeno z FiberComp
Zátěž až 35 kg

220 Kč Není na skladě
 
460 Kč Není na skladě
 
99 Kč Není na skladě
Nůžky na silné větve převodové, háková hlava (S)   Nůžky zahradní PowerStep™   Nůžky zahradní SingleStep™, jednočepelové
Nůžky na silné větve převodové, háková hlava (S)
 
Nůžky zahradní PowerStep™
 
Nůžky zahradní SingleStep™, jednočepelové

Průměr střihu: 38 mm
Střižná síla až 3x vyšší
Háková hlava
Dvoučepelové nůžky

 

Průměr střihu: 24mm
Jednočepelové nůžky
Technologie PowerStep pro snížení pracovní zátěže

 

Průměr střihu: 22 mm
Vhodné ke střihu suchých a tvrdých větví

800 Kč Není na skladě
 
690 Kč Není na skladě
 
280 Kč Není na skladě
Sekera X10, univerzální   Univerzální nůžky 21cm   Vřetenová sekačka StaySharp™
Sekera X10, univerzální
 
Univerzální nůžky 21cm
 
Vřetenová sekačka StaySharp™

Délka: 440 mm
Hmotnost sekery: 980 g
Hmotnost čepele: 760 g

 

Na přesné stříhání: bylin, květin a rostlin
Délka: 212 mm
Pro praváky

 

Pohonem je Vaš síla
Nastavitelnost
Snadná obsluha
Tichost, účinnost

1089 Kč Není na skladě
 
450 Kč Není na skladě
 
5900 Kč Není na skladě
Řadit dle: Počet:

Materiály, ze kterých jsou pracovní zahradní nářadí Fiskars vyrobena

Základním materiálem, který Fiskars pro své nářadí různého pracovního typu využívá je FiberComp™, který je vymyšlen a patentován touto firmou. Jedná se o revoluční materiál, pokročilý kompozit skelných vláken a termoplastické polymerní matrix. Jeho chování je naprosto unikátní - váha je zanedbatelná a přitom je pevnější než ocel. Další předností materiálu je možnost vytvarování do různých tvarů, což Fiskars umožňuje vytvořit ergonomický design pracovního nářadí, čímž je docíleno maximálního pohodlí pro uživatele. Na rozdíl od kovu je materiál odolný vůči korozi a má výborné schopnosti tlumení nárazů. Přirozeně neklouzavý povrch a malá teplotní vodivost jej předurčují pro perfektní materiál na venkovní práce. Zpravidla má černou barvu, ale je možno ho i barvit do různých odstínů.
Čepele nůžek, nožů, nebo i některé hroty pracovních nástrojů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která umožňuje ostření. Zejména se využívá bórové nebo nerezové oceli.
Z PBT tedy polymeru, který dává zejména hrábím lehkost, pružnost a zvyšuje jejich odolnost.
Aluminium - hliník je materiálem zejména pro násady, které jsou tak lehké a pevné.
Soft Grip™ pracovní nářadí je zpravidla v místech uchopení pokrytou neklouzavým měkkým povrchem tlumícím rázy a má typické oranžové zbarvení.

Piktogramy na obalech prozradí o nářadí Fiskars vše

Jasnými obrázky je na obalech k nářadí každého výrobku Fiskars znázorněno, pro jakou službu byl navržen. Piktogramy je znázorněno pro jaké použití na zahrádce nebo v lese bude nejúčinnější, pro jaké účely bylo dané nářadí vyrobeno /zde ke stříhání mladých větví nebo suchých a tvrdých větvích/.
Dále jsou zde uvedeny materiály, ze kterých jsou vyrobeny jednotlivé části pracovního zahradního nářadí tedy součastně je zde uvedeno z čeho je vyrobena čepel, násada, nástavce,...

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
13
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody