Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


SK pilové kotouče na kov a dřevo

Tento druh SK pilových kotoučů je vhodný na řezání oceli a nerezové oceli. V nabídce naleznete také SK pilové kotouče na řezání neželezných kovů a plechů.

 • SK je znak pro slinutý karbid neboli břitové destičky
 • HM - Hartmetall,
 • TC - tungsten karbide

Tyto pilové kotouče se vyrábí spékáním, tj. technologie SLINOVÁNÍ. Karbidy wolframu a kobaltu v maximálním poměru 10 %, působí jako pojivo při vysoké teplotě a tlaku. Ve zvláštních případech se přidává i karbid titanu, který slouží pro zvýšení tvrdosti. Čím se kobalt přidává ve větším počtu, tím je SK houževnatější, ale také méně odolává opotřebení. Slinutý karbid se  k tělu nástroje pájí  pájkou složenou z mědi  a stříbra.

Nože opatřeny karbidy wolframu na pilových kotoučích, plně odolávají zatížení a jsou plně vhodná na řezání železa, neželezných kovů, plastu, dřevotřískové desky, masivu a lamina bez průmyslového strojního zařízení. Jako obvykle můžete připojit tento pilový kotouč na pokosové nebo kotoučové pily. Průměr díry do 30 mm lze redukovat pomocí příslušných redukčních kroužků na všechny běžné velikostí i ty specifické.

Tyto pilové kotouče můžou být použity pouze pro speciální kotoučové pily. Kde lze rychlost regulovat - pro obrábění oceli, doporučujeme maximálně 1000 ot. / min. na 2000 ot.

Rychlost doporučení podle průměru kotouče:

 • 140-200 = 4000 - 3000 ot. / min.
 • 210-250 = 3000 - 2000 ot. / min
 • 260-305 = 2000 - 1300 ot. / min.
 • 350-400 = 1300 - 1000 ot. / min.

SK pilový kotouč pro abrazivní materiály

Vyrobený speciálně pro abrazivní materiály, jako jsou omítky a cementotřískové desky, Corian, Trespa, laminát, MDF, sádry a cementové lepené desky, kamenné vlnové desky z Heraklithu, GFK, CFK, eternit a jiné deskové materiály.

Máte strach o velké opotřebení řezné brusných nástrojů?

Nemusíte! S naším diamantovým pilovým kotoučem. Zvládne hravě přeřezat různé tvrdé materiály, jako jsou desky pojené cementem a jinými tvrdými materiály. SK pilový kotouč má mnohem delší životnost ve srovnání s konvenčními karbidovými kotouči a navíc zohledňuje poměr ceny a výkonu.

Výhody:

 • Použití pro tvrdé materiály.
 • Na všechny náročné úkoly v oblasti řezných desek s cementovými vlákny.
 • Speciální geometrie pro optimální řeznou kvalitu, nízkou prašnost, delší životnost ve srovnání s konvenčními čepelemi.
 • Přesné a hladké řezy v celé délce.
 • Minimalizovat prostoje a náklady na údržbu nutné k regeneraci pro mnohé současné kotoučové pily.

Pilové kotouče pro profesionály

Pilové kotouče profi jsou vyrobeny speciálně na míru vašich potřeb.

Je čas na změnu! Nyní máme pro každou potřebu i užití optimální řezný kotouč. Nová změna nastává v nástrojích. Díky pohodlným svorkám a rychlých upínacích matic provedete výměnu kotouče zcela bez použití nářadí v rekordním čase. I zastavení točícího kotouče se provede automaticky. Nabízí zbrusu nový komfort v pracovním nářadí a podporu ve vaší každodenní práci. Žádné zbytečné cestování tam kvůli blokovacímu kotouči: síla je převedena do práce kotouče, která zvětšuje užitečnost materiálu.

GSP - znamená desítky let zkušeností v oblasti pilových kotoučů, nožů a fréz. Téměř žádný jiný výrobce se tak intenzivně nezabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních ručních nástrojů a montážních pil. Po myšlence propracování celého systému použití nářadí nabízí celou řadu vysoce kvalitních pilových kotoučů, nožů a fréz.

Každý kotouč je vyroben dle požadavků a potřeb našich zákazníků. Ty byly navrženy a testovány v řadě rozsáhlých testů. Nabízí vysoce kvalitní ocel kořene těla upraveného karbidy, vysokou kvalitu zubů pily zaručí broušení řízené počítačem. Takže, pilové kotouče nabízí nejlepší vlastnosti, jako jsou: vysoká kvalita, dlouhý život, dobré nabroušení, vibrace a minimálně hlučný provoz. Zde použité kotouče zajistí optimální výsledek - kvalita řezu pily, snadné používání a ušetření Vašeho času.

Změna stojí za to! Profesionálové vědí, že dobrý nástroj usnadňuje práci a tím ušetří i peníze. Neváhejte nás kontaktovat!Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
12
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody