Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


VYTAHOVAČE PLEVELE FISKARS

Vytahovače plevele Fiskars jsou velmi důmyslnými nástroji.
Pokud tedy chcete být šetrní k životnímu prostředí, které Vás a Vaši rodinu bezprostředně obklopuje - zahrada, záhony nebo trávník, ale zároveň si nepřejete trpět navátý plevel. Máme zde pro Vás jednoduše, ale vtipně řešené pomocníky. S nimi už nebudete potřebovat žádné chemikálie a dokonce už při vytahování plevele nebudete muset klečet ani se při tom nebudete muset ohýbat.
Práce s ním je velice snadná a rychlá, posuďte sami - čelisti, které jsou vyrobené z pevné nerezové oceli, dokonale uchopí kořeny v dostatečné pozemní hloubce, tak abyste jej jednoduše přišlápnutím vytáhli s celým kořenovým systémem a zabránili tak plevely v jeho dalším možném růstu.
Pro ještě větší usnadnění nabízí Fiskars jeden z vytahovačů plevele teleskopický, aby je mohl používat kdokoliv z rodiny, tedy bez odhledu na výšku zahradníka, bojovníka proti plevelu.
Další nespornou výhodou je, že se čelisti dají jednoduše od zeminy omýt proudem tekoucí vody.
S těmto nářadím se Vám jednoduše může stát, že si v koutku duše budete přát, aby se Vám na dokonalém trávníku zase nějaká pampeliška nebo bodlák objevil...Řadit dle: Počet:
Vytrhávač plevele   Vytrhávač plevele, teleskopický  
Vytrhávač plevele
 
Vytrhávač plevele, teleskopický
 

Násada dlouhá téměř 1 m
Čepele z nerez oceli

 

Teleskopický
Maximální délka téměř 1 m
Čepele z nerez oceli

 
1100 Kč Není na skladě
 
1300 Kč Není na skladě
 
Řadit dle: Počet:

Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
13
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody