Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


Pilové kotouče a kotoučové nože

Vážení zákaznící, pokud máte zájem o koupi či zakázkovou výrobu pilových kotoučů, máme pro Vás nabídku. Náš eshop spolupracuje s výrobcem pilových kotoučů GSP - High Tech Saws, s.r.o. Jsme tedy schopni zajistit zakázkovou výrobu, nebo prodej výrobků v sérii.

Co vyrábíme

pilové kotoučeVyrábíme HSS pilové kotouče na kov, které jsou konstruovány pro středně hluboké řezy a drážkování kovu. Tyto drážkovací pilové kotouče se vyrábí z vysoce legované rychlořezné oceli Dmo5 s obsahem wolframu, vanadu a molybdenu. Naše drážkovací HSS frézy jsou bez bočního vyklizování třísek. Pilové HSS kotouče vynikají svou pevností. Rozdílem drážkovacích pilových kotoučů od dělících pilových kotoučů je, že většinou nemají podbroušené tělo, protože s řezaným materiálem přijdou do kontaktu pouze zuby.

Specializujeme se na HSS pilové kotouče určené k řezání, např. hlaviček šroubů, k tomuto řezání je určena drážkovací pila pro extrémně plytké řezy. Ve speciální nabídce máme také jemné pilové kotouče, které jsou určeny k řezání bižuterie, či ve zlatnictví. Množství zubů na kotouči, které je pro řez který potřebujete, Vám ochotně poradí v naší zákaznické poradně, všeobecně však lze říci, že by se mělo dodržet množství alespoň třech zubů v řezu.

Použití kotoučů

HSS pilové kotouče k řezání kovu a HSS pilové kotouče na řezání obecně slouží, na řezání široké škály materiálů jsou určené na řezání sádry, plastů, folií, HSS kartonů, kůže, textilií, pryže a jiné. Tyto drážkovací  pilové kotouče mají svůj řezný úhel zubu stanoven normou (DIN, ČSN, GOST), pro řezání měkkých materiálů HSS pilovým kotoučem se dá vytvořit úhel zubu ostřejší - silně pozitivní úhel čela zubu u drážkovacích pilových kotoučů.

Pokud máte zájem o koupi či zákázkovou výrobu kotoučů, neváhejte kontaktovat obchodní oddělení GSP Zborovice.Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
13
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody