Zahradní nářadí Fiskars - Internetový obchod

Nabízíme značkové zahradní nástroje do finské firmy Fiskars v kompletní nabídce


Ostatní produkty

Alkohol tester sloužící jak pro osobní tak i firemní užití

V současnosti nalezneme v nabídce alkohol testrů digitalní testry pro profesionální využití tak i pro domácí užití. Osobní testry se pyšní svoji jednoduchostí, životností a dobrou přesností. Profesionální alkohol testry jsou přesnější a konstruovány na větší zátěž než osobní měří s přesností na tisíciny promile a nabízí doplňky pro statické vyhodnocování měření (propojení s PC, tiskárna, softeare...).

Princip měření alkohol testrem

Jedná se o dechový analyzátor, který funguje na bázi měřícího přístroje. Tento přístroj v dané chvíli má instruovat výskyt alkoholu v dechu a v jakém množství procentuálně v promilech nebo informuje o nedetekování alkoholu v dechu. Zásadní je dbát na rady výrobců a dodržovat technologický postup při měření samotným alkohol testerem. Pro přesné měření je důležité provádět měření zhruba kolem půl hodiny po konzumaci alkoholu s ohledem na typ alkohol testeru a alkoholu a také je důležité před samotným měřením opět zhruba tak půl hodiny nejíst a nekouřit pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku. Přesné měření nám udává velice citlivý polovodičový senzor neboli čidlo. Data sou dále vyhodnocována a předávána pomocí mikroprocesoru. Pomocí různých displejů dle typu samotného testru se nám zobrazí číselná hodnota naměřeného výsledku. Některé alkohol testery nám nabízejí i možnost uložení posledních měřených hodnot i s možností propojení s PC.

Pokud chce majitel alkohol testeru dosáhnout dlouhé životnosti senzoru, spolehlivosti a přesnosti musí svůj alkohol tester regulérně kalibrovat, kde se tato služba vysketuje v nabízeném servisu a mnohé další.

Alkohol tester jako hlídač pokut

Mnoho řidičů ohledně novely silničního zákona nesoucí sebou postihy za alkohol přemýšlelo jaký test zvolit pro své konkrétní užití. Pro laikaje může být orientace ve velké nabídce alkohol testerů značně obtížná. Na internetu každý z nás najde spousty alkohol testrů pyšnící se různými parametry, charakteristikou a funkcí, tak který je ten pravý? Pro správný výběr alkohol testerů přejděte zde, kde naleznete rady a pokyny k výběru alkohol testeru. Nároky samostatných kupujících už sami udávají směr výběru alkohol testeru.

Kdo patří mezi nejčastější uživatele alkohol testerů?

Jedná se o běžné uživatele tak i o instituce, firmy a tak dál. Nejčastěji je vidíme v užití dopravců, městské a státní policie, armády, výrobní i nevýrobní podniky, byznysmeni skrz kontrolu zaměstnanců, prodejci automobilů a příslušenství, autoservisy, čerpací stanice, lékárny a spousty dalších. Alkohol testery se využívají převážně tam, kde by měla hladina alkoholu být hlídána a kontrolována. Kde by vedlo užití alkoholu k následkům porušení stanoveného řádu a vedoucí až k poškození hmotných věcí nebo ublížení z nedbalosti pod vlivem omamné látky a jim podobným okolnostem vedoucí k osudovým kritickým následkům!

Je důležité dbát i na pravost alkohol testrů

Například alkohol testery řady AL se mohou tvářit věrohodně, ale uvnitř alkohol testru je viditelně zjevné, že se jedná o padělek. Tyto testry se většinou prodávají pod jinými názvy a majitel takého alkohol testru dojde k zjištění převážně až u servisní laboratoře alkohol testerů, kde není nabízen servis na takové alkohol testry. Dále je zde vhodné uvést i problematiku falšování alkohol testrů a nezákonný dovoz. Jak ve všech odvětví tak i zde je možné na východě sehnat padělky skoro všech alkohol testrů vyskytujících se na světovém trhu. Na takové alkohol testery lze narazit i v ČR pod odlišným ale i stejným názvem a proto je důležité si ověřit kupovaný produkt.

Údržba a péče o alkohol testery

Jak každé zařízení tak i alkohol testry vyžadují údržbu. Senzor alkohol testrů je velice citlivý prvek alkohol testru a pro jeho správnou funkčnost se neobejde po určitém množství měření jednou za čas bez kalibrace. Alkohol testry disponují daty jako nejvyšší počet měření nebo vitalita senzoru. Jak auto potřebuje jednou za čas servis tak i alkohol tester potřebuje jednou za čas kalibraci pro jeho správný chod. Kalibraci je vhodné provádět podle pokynů výrobce nebo podle počtu užívání samotného alkohol testeru. V případě, kdy si nejsme jisti, zda alkohol tester ukazuje správné hodnoty detekce alkoholu je možné si to pomocí kalibrace zjistit. Pokud užívání alkohol testeru se pohybuje kolem jednou týdně, tak se nemusíte bát špatného měření dřív než za rok.

Nezničte si alkohol tester

Častým problémem je provádění dechové zkoušky ihned po užití alkoholu a tak zvané zkoušení kdo víc. Výrobce varuje před tímto užíváním, které může vést až k zničení alkohol testru. Jak už bylo uvedeno je vhodné setrvat přibližně půl hodiny po požití alkoholu a před tým nejíst a nekouřit pro co nejpřesnější výsledek.Tento interval je uveden u každého alkohol testeru v návodu na použití. Pokud je hodnota alkoholu vyšší než možnosti alkohol testeru je nutné dát tester ke kalibraci nebo provést výměnu čidla.Těmito tlačítky podpoříte a doporučíte naše stránky ostatním uživatelům internetu. Děkujeme.

Najdi na webu
stiskni pro hledání
Odběr novinek e-mailem
stiskni pro odběr novinek

INOVACE FISKARS

» Nové nástavce pro systém QuikFit - praktický trháček na ovoce a kartáč na spáry k odstranění mechu.

» Byla obohacena nabídka teleskopických násad QuikFit, která již nabízí i délku 1,4 až 2,4 m.

» Pro sekačku Momentum byl navržen sběrný koš o objemu 18 litrů, který se na vřetenovou sekačku jednoduše nasazuje.

» Byla vyvinuta nová řada zahradních pilek, které doplňují celosvětově uznávanou skupinu sekerek řady X. Všechny pilky Xtract mají opět zasouvací čepel do držadla, jsou ergonomicky tvarovány a do řezu jdou při tažném pohybu. Dodávají se ve třech variantách - dlouhá, menší a stavební s drobnějšími zuby.

» Zdokonalením prošel i ostřič seker a nožů, nazývá jej Xsharp a umožní vám snadnou údržbu ostří pracovního nářadí.

V neposlední řadě přichází Fiskars s řadou pracovních nářadí Inspiration, jedná se o prověřenou řadu nůžek se systémem stříhání SingleStep a drobného nářadí, které jsou vhodné pro práci jak v malých prostorách jako jsou balkóny, tak i k práci na zahradě. Nářadí je laděno do inspirujících barev Violy, fialkové a Lilie, kokosově bílé.

Váš košík je zatím prázdný...
SLEVY 15 AŽ 20% SLEVY 15 AŽ 20% Vážení zákazníci, oproti doporu- čeným malo- obchodním cenám nabízíme slevu až 20% a to na veškerý sortiment zahradního nářadí Fiskars, celoročně.
Fiskars se brání padělkům Fiskars se brání padělkům Firma Fiskars upozor- ňuje klienty na vzrů- stající počet padělků jejich výrobků, které jsou na první pohled zdařilou kopií, použitý materiál však s tradiční kvalitou Fiskars nemá nic společného. Ale je to důvodem, proč mohou být ceny výrazně nižší než je běžné v kamenných nebo seriózních internetových prodejnách.

Archiv novinek

Máte již doma nářadí Fiskars?

Ano, jsem s ním velice spokojen
výsledek ankety
167
Ano, ale očekával jsem více
výsledek ankety
12
Ne, ale je to užitečný dárek
výsledek ankety
10
Ne, ale chtěl bych mít
výsledek ankety
5
Ne, nemám a nechci
výsledek ankety
2
 
Archiv anket

V roce 2009 oslavila firma Fiskars 360 výročí od svého založení. Dnes je Fiskars mezinárodní společností se zaměřením na potřeby zákazníků v oblasti domácích potřeb, zahradního nářadí a výrobků pro pobyt v přírodě.

Olavi Lindén sice nedávno odešel do důchodu, ale je to bezesporu člověk, který nejvíce přispěl k rozvoji inovací zahradního nářadí zaměřených přímo na spotřebitele.

Menu Nářadí Fiskars:

© Nářadí Fiskars   |   Tel. (+420) 732 642 337   |   Email:

webdesign studio taox

webdesign studio
internetové obchody